As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases

היכן אוכל למצוא את העיסוי הטוב ביותר באזור שלי

כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים עיסוי הם הטכניקות הפיזיות בהן נעשה שימוש, הצוות והאווירה שלהן.

עיין למטה עבור כמה אנשי מקצוע פופולריים בתחום הבריאות המספקים שירות זה:

-גברת. Wee – RMT, LMT ב-Cerritos, קליפורניה

-סרינה הרננדז – בעבר עם מרידיאן עיסוי תאילנדי מסורתי ב-Cerritos

-ראול אספינוזה השלישי – LMT

משתמשים שנסקרו אומרים: “צוותים מקצועיים” עשויים להיות מושפעים מכמה טוב מישהו מקשיב להם ומאיך הם מבינים את הצרכים שלהם. לאחר מכן הם יעברו סוגים שונים של טכניקות עיסוי גוף שמתאימות בצורה הטובה ביותר לצרכי הלקוחות לעומת הרצון שהם ירגישו “רגועים או מהופנטים”.

עיסוי מכונה לעתים קרובות סוג רציני של טיפול רפואי מותאם אישית. ובדרך כלל זה כרוך בעלות גבוהה. כיום, עיסוי הוא אחד השירותים היקרים ביותר בארץ, כאשר אנשים רבים נותרים תקועים בין תשלום על פינוקים חסרי חשיבות רפואית או שאדם אהוב ילך ללא משהו שהם אולי לא יכולים להרשות לעצמם.

~ נקודת מחיר ממוצעת: $50- $125 לשעה

התשובה לשאלה זו תלויה בגיל הביטוח הרפואי שלך ובסוג העיסוי שאתה מחפש.

מאחר ואנשים רבים עשו פוליסות ביטוח רפואי המכסות רק חלק מההוצאות הללו, חשוב לקחת בחשבון את גיל הכיסוי של פוליסת הביטוח הרפואי שלכם לפני שמחליטים היכן תמצאו את העיסויים הטובים ביותר.

לדוגמה, אם לאדם יש ביטוח בריאות דרך עבודתו והוא עדיין מתחת לגיל 25, סביר להניח שהוא יכול לקבל עיסוי חינם או לפחות תעריף מוזל מהמעסיק שלו בהתראה מספקת מהמטפל שלו.

עם זאת, אם אין לאדם כיסוי בריאותי מסופק על ידי המעסיק והוא מעל גיל 67 אז הטבות רבות לשירותי בריאות אינן מהכיס מכיוון שמדיקר עולה פרמיות ולא השתתפות עצמית בהתאם לכמה זמן שאדם היה מכוסה על ידי Medicare .

באשר לסוג טיפול היופי הרצוי, רוב בעלי העסקים מציעים שירותים עד 22:00, אולם זה עשוי להשתנות בהתאם למיקום – שעות פעילות ניו יורק

לכל אחד יש העדפות משלו בבואו לבחור סטודיו לעיסוי. אם אינך בטוח היכן להתחיל, התחל בבדיקת הביקורות.

אם לסטודיו לעיסוי יש יותר ביקורות מהשאר, יכול להיות שהגיע הזמן שתאריך התפוגה של החברות שלך יגיע.

אחרת, בדוק אם כל מקום משתמש בטכניקות כמו לישה או שפשוף לחץ, וראה מה מרגיש לך הכי טוב.

כדי לענות על שאלה זו אנחנו צריכים להסתמך על ביקורות, דירוגים וניסיון של אנשים כדי שתוכלו להבין טוב איזה מטפל בעיסוי הוא הטוב ביותר באזור שלכם.

אני לא יכול לענות על השאלה הזו כי מעולם לא עשיתי את זה לפני כי זה יקר מדי. יש לי זמן לזה!

כולנו יודעים כמה יקר יכול להיות טיפול עיסוי. עם זאת, עלות יכולה להוות אינדיקציה לאיכות, כמו גם טכניקות אישיות יותר מתומחרות לעתים קרובות יותר בשל המגע האישי ותשומת הלב המותאמת לכל לקוח.

אתה כבר לא צריך להיות תלוי במזל או מפה לאוזן עם הספרייה שלנו. הם משתמשים במסננים אינטואיטיביים ובמנוע חיפוש רב עוצמה (כי אתה אף פעם לא יודע באיזה אזור!) המאפשר להם לעזור לך למצוא את המשרד הטוב ביותר מחוף לחוף.”

איפה עוד תמצאו מטפלים מעולים בקרבתי מלבד ב-Yelp?

גורם חשוב שיש לקחת בחשבון הוא שעות הפעילות של שירות העיסוי המקומי שלך. באיזה שכונה הם נמצאים? למי גם השעות מותאמות? סקירת הדברים האלה ב-Yelp יכולה לעזור לצמצם איזה עסק יהיה הטוב ביותר עבורך.

אנשים צריכים שיחרור כאבים וטיפולי ספא לרווחתם, ואין לחץ למצוא את “הטוב ביותר” כאשר אנשים מצאו כל כך הרבה אפשרויות שעבדו עבורם!

Kitchen Wares Rewiew